Actueel aanbod

Camping Frankrijk met waterpark: aanbiedingen en vanafprijzen

Zin in een camping met waterpark of zwemparadijs? In Nederland boek je die bij gespecialiseerde camping-aanbieders. Hieronder zie je per waterparkcamping welke aanbieders hem nu verkopen, met een vanafprijs als de aanbieder die doorgeeft.

Staat er geen prijs bij? Dan heeft die aanbieder er geen opgegeven, en zelf iets verzinnen doen we niet. Elke nacht werken we het overzicht bij, met de laagste vanafprijs altijd bovenaan.

Onze aanbieders

De camping-aanbieders van vandaag

Hier zie je wat elke aanbieder vandaag voor onze campings in de aanbieding heeft, met een vanafprijs als die er is. Het fijne is: je boekt gewoon bij de aanbieder zelf.

Camping Le Pommier in Villeneuve-de-Berg

Vanaf €1.608

Camping Le Pommier · Villeneuve-de-Berg

Bekijk prijs
Camping Le Vieux Port in Messanges

Prijs bij de aanbieder

Camping Le Vieux Port · Messanges

Bekijk prijs
Camping Acapulco in Saint-Jean-de-Monts

Vanaf €441

Camping Acapulco · Saint-Jean-de-Monts

Bekijk prijs
Camping Acapulco in Saint-Jean-de-Monts

Vanaf €1.155

Camping Acapulco · Saint-Jean-de-Monts

Bekijk prijs
Actueel aanbod per camping en aanbieder, laagste vanafprijs bovenaan
CampingAanbiederVertrekVanafprijs
Camping Acapulco
Saint-Jean-de-Monts, Pays de la Loire
AllcampsVrije keuze bij de aanbieder€441
vanaf, per accommodatie per week
Bekijk prijs
Camping La Sirène
Argelès-sur-Mer, Occitanie
AllcampsVrije keuze bij de aanbieder€913
vanaf, per accommodatie per week
Bekijk prijs
Yelloh! Village Le Ranc Davaine
Saint-Alban-Auriolles, Auvergne-Rhône-Alpes
AllcampsVrije keuze bij de aanbieder€1.071
vanaf, per accommodatie per week
Bekijk prijs
Esterel Caravaning
Agay / Saint-Raphaël, Provence-Alpes-Côte d'Azur
AllcampsVrije keuze bij de aanbieder€1.139
vanaf, per accommodatie per week
Bekijk prijs
Camping Acapulco
Saint-Jean-de-Monts, Pays de la Loire
VacanceselectVrije keuze bij de aanbieder€1.155
vanaf, per accommodatie per week
Bekijk prijs
Camping La Sirène
Argelès-sur-Mer, Occitanie
VacanceselectVrije keuze bij de aanbieder€1.316
vanaf, per accommodatie per week
Bekijk prijs
Yelloh! Village Le Ranc Davaine
Saint-Alban-Auriolles, Auvergne-Rhône-Alpes
VacanceselectVrije keuze bij de aanbieder€1.388
vanaf, per accommodatie per week
Bekijk prijs
Esterel Caravaning
Agay / Saint-Raphaël, Provence-Alpes-Côte d'Azur
VacanceselectVrije keuze bij de aanbieder€1.394
vanaf, per accommodatie per week
Bekijk prijs

De prijzen krijgen we rechtstreeks van de aanbieders en we werken ze elke nacht bij. Staat er geen bedrag bij? Dan zie je de actuele prijs gewoon bij de aanbieder.

Wil je eerst weten welke camping bij jullie past? Bekijk dan het complete overzicht van campings in Frankrijk met waterpark, met per camping het aantal grote banen, de verwarming en de zwembaduren. Hoe we alles uitzoeken, lees je op de pagina over ons.

Boeken

Het voordeligste aanbod per aanbieder

Dezelfde aanbieders, maar nu met hun voordeligste aanbod van dit moment. Handig als het je niet zoveel uitmaakt welke waterparkcamping het wordt en je vooral op de prijs let.

2Eurocamp
Camping Le Vieux Port · Messanges, Nouvelle-Aquitaine
Actuele prijs bij de aanbieder
Bekijk prijs
3Allcamps
Camping Acapulco · Saint-Jean-de-Monts, Pays de la Loire
€441Vanaf, per accommodatie per week
Bekijk prijs
4Vacanceselect
Camping Acapulco · Saint-Jean-de-Monts, Pays de la Loire
€1.155Vanaf, per accommodatie per week
Bekijk prijs

Je gaat naar een camping-aanbieder, niet naar de camping zelf. Daar zie je de precieze prijs voor jouw data en gezelschap. We werken de prijzen elke dag bij, de datum zie je bovenaan de pagina. Boek je via een van deze links, dan krijgen wij een kleine vergoeding. Jij betaalt daar niets extra voor.

Per camping

Welke aanbieders verkopen welke waterparkcamping?

Niet elke aanbieder verkoopt elke camping, en dat verklaart een deel van de prijsverschillen. Hieronder zie je per camping wie hem nu in het aanbod heeft, met de laagste vanafprijs erbij.

Camping Acapulco in Saint-Jean-de-Monts: waterpark met glijbanen
AllcampsEurocampVacanceselect

Camping Acapulco★★★★★

📍 Saint-Jean-de-Monts, Pays de la Loire
zo'n 9 grote glijbanen · 3 aanbieders met aanbod
€441Vanaf, per accommodatie per week
Camping La Sirène in Argelès-sur-Mer: waterpark met glijbanen
AllcampsEurocampRoanVacanceselect

Camping La Sirène★★★★★

📍 Argelès-sur-Mer, Occitanie
6 grote + pentagliss · 4 aanbieders met aanbod
€913Vanaf, per accommodatie per week
Yelloh! Village Le Ranc Davaine in Saint-Alban-Auriolles: waterpark met glijbanen
AllcampsEurocampRoanVacanceselect

Yelloh! Village Le Ranc Davaine★★★★★

📍 Saint-Alban-Auriolles, Auvergne-Rhône-Alpes
meerdere grote glijbanen · 4 aanbieders met aanbod
€1.071Vanaf, per accommodatie per week
Esterel Caravaning in Agay / Saint-Raphaël: waterpark met glijbanen
AllcampsEurocampVacanceselect

Esterel Caravaning★★★★★

📍 Agay / Saint-Raphaël, Provence-Alpes-Côte d'Azur
4 glijbanen + 4 pentaglissbanen · 3 aanbieders met aanbod
€1.139Vanaf, per accommodatie per week
Camping Le Pommier in Villeneuve-de-Berg: waterpark met glijbanen
AllcampsEurocampRoanVacanceselect

Camping Le Pommier★★★★★

📍 Villeneuve-de-Berg, Auvergne-Rhône-Alpes
13 grote glijbanen · 4 aanbieders met aanbod
€1.608Vanaf, per accommodatie per week
Camping Le Vieux Port in Messanges: waterpark met glijbanen
AllcampsEurocampRoanVacanceselect

Camping Le Vieux Port★★★★★

📍 Messanges, Nouvelle-Aquitaine
14 grote glijbanen · 4 aanbieders met aanbod
€1.641Vanaf, per accommodatie per week
Camping Sandaya Les Alicourts in Pierrefitte-sur-Sauldre: waterpark met glijbanen
AllcampsVacanceselect

Camping Sandaya Les Alicourts★★★★★

📍 Pierrefitte-sur-Sauldre, Centre-Val de Loire
aantal glijbanen onbekend · 2 aanbieders met aanbod
€4.397Vanaf, per accommodatie per week
Camping La Côte d'Argent in Hourtin-Plage: waterpark met glijbanen
AllcampsEurocampVacanceselect

Camping La Côte d'Argent★★★★★

📍 Hourtin-Plage, Nouvelle-Aquitaine
zo'n 10 grote glijbanen · 3 aanbieders met aanbod
Nog geen vanafprijs bekend
Domaine de La Rive in Biscarrosse: waterpark met glijbanen
AllcampsEurocampVacanceselect

Domaine de La Rive★★★★★

📍 Biscarrosse, Nouvelle-Aquitaine
4 grote buitenglijbanen · 3 aanbieders met aanbod
Nog geen vanafprijs bekend
Holiday Green Resort & Spa in Fréjus: waterpark met glijbanen
AllcampsEurocampVacanceselect

Holiday Green Resort & Spa★★★★★

📍 Fréjus, Provence-Alpes-Côte d'Azur
1 grote + miniglijbanen · 3 aanbieders met aanbod
Nog geen vanafprijs bekend
Yelloh! Village Sylvamar in Labenne-Océan: waterpark met glijbanen
AllcampsEurocampVacanceselect

Yelloh! Village Sylvamar★★★★★

📍 Labenne-Océan, Nouvelle-Aquitaine
aantal glijbanen onbekend · 3 aanbieders met aanbod
Nog geen vanafprijs bekend

Alle cijfers

Alle 20 waterparkcampings in cijfers

Samen goed voor 119 grote glijbanen bij elkaar, 17 met een overdekte zone, 7 direct aan zee, meer of rivier, vanaf circa 5 uur rijden vanaf Utrecht. Wat een keuze! In deze tabel zie je per camping het aantal grote banen, de verwarming, de zwembadtijden, ons gezinscijfer en de rijtijd in een oogopslag.

Grote banen, verwarming, zwembaduren, gezinsfit en rijtijd per camping
CampingWaterparkWarm waterZwembadurenGezinsfitVanaf Utrecht
Camping Club Les Brunelles
Longeville-sur-Mer, Vendée
17 grote banen
Buiten- en binnenbaden, Zen-bad, grote kinderwaterzones
verwarmd of op temperatuur, overdekt gedeelteExacte dagelijkse zwembad- en glijbaanuren voor 2026 zijn niet openbaar gepubliceerd; tijden verschillen doorgaans per seizoensper...9,5/10
★ 4,4 van 5 (Tripadvisor)
circa 916 km, 9 uur 30 min rijden
Camping Le Vieux Port
Messanges, Landes
14 grote banen
5 getempereerde baden; kinderzones
verwarmd of op temperatuur, overdekt gedeeltePirate’s Land en de glijbanen: april/mei/juni/september op werkdagen 10.30–18.30 uur en in het weekend 10.30–19.00 uur; juli/augus...9/10
★ 3,3 van 5 (Tripadvisor)
circa 1.204 km, 12 uur 20 min rijden
Camping Le Pommier
Villeneuve-de-Berg, Ardèche
13 grote banen
3 zwembaden; aquaspeeltuin met piratenschip
verwarmd of op temperatuur3 april t/m 7 september 2026. Laagseizoen 10.00–19.00 uur; hoogseizoen 10.00–20.00 uur.8,5/10
★ 3,6 van 5 (Tripadvisor)
circa 1.059 km, 11 uur rijden
Camping Les Mimosas
Portiragnes, Hérault
13 grote banen
Meerdere buitenbaden, peuter- en speelzones, balneo
verwarmd of op temperatuurWaterpark: mei/juni dagelijks 10.15–19.00 uur; juli/augustus dagelijks 10.15–19.30 uur.9/10
★ 3,9 van 5 (Tripadvisor)
circa 1.237 km, 12 uur rijden
Camping La Côte d'Argent
Hourtin-Plage, Gironde
10 grote banen
4 baden, overdekte zone, zwembaan, XXL-jacuzzi
verwarmd of op temperatuur, overdekt gedeelteDagelijks 10.00–19.00 uur volgens de officiële algemene informatie/2026-brochure.8,5/10
★ 3,7 van 5 (Tripadvisor)
circa 1.033 km, 11 uur 6 min rijden
Camping Acapulco
Saint-Jean-de-Monts, Vendée
9 grote banen
3 verwarmde baden, peuterbad, balneo
verwarmd of op temperatuurMei t/m september dagelijks 09.15–20.00 uur.8,5/10
★ 3,7 van 5 (Tripadvisor)
circa 920 km, 9 uur 30 min rijden
Camping La Sirène
Argelès-sur-Mer, Pyrénées-Orientales
6 grote banen
3 overdekte baden; nieuwe verwarmde familie-, tiener- en sportbaden in 2026
verwarmd of op temperatuur, overdekt gedeelteWaterpark dagelijks 10.00–19.00 uur in het laagseizoen en dagelijks 10.00–19.30 uur in het hoogseizoen; campingseizoen 17 april t/...9,5/10
★ 4,2 van 5 (Tripadvisor)
circa 1.340 km, 12 uur 55 min rijden
Yelloh! Village Le Ranc Davaine
Saint-Alban-Auriolles, Ardèche
6 grote banen
Fun Pool en rustige Relax Pool; deels overdekt
verwarmd of op temperatuur, overdekt gedeelteRelax Pool 10.00–19.00 uur. Fun Pool 10.00–19.00 uur; in juli en augustus tot 20.00 uur.8,7/10
★ 8,8 van 10 (Officiele campingreviews)
circa 1.092 km, 11 uur 14 min rijden
Camping Les Sablons
Portiragnes-Plage, Hérault
5 grote banen
Overdekt zwembad, 25 m-bad, glijbaan- en Aquatoonzone, peuterbad en balneo voor volwassene...
verwarmd of op temperatuur, overdekt gedeelteCamping open 26 maart t/m 26 september 2027.7,3/10
★ 8,8 van 10 (Vacanceselect)
circa 1.236 km, 13 uur 15 min rijden
Yelloh! Village Le Pin Parasol
La Chapelle-Hermier, Vendée
5 grote banen
2 waterparken: Sensations (aquafun, buiten plus overdekt bad) en Nature & Sens (rustig, me...
verwarmd of op temperatuur, overdekt gedeelteCamping open van 3 mei t/m 5 september 2027 (hoogseizoen 3 juli t/m 27 augustus 2027).7,5/10
★ 8,9 van 10 (Vacanceselect)
circa 926 km, 10 uur 10 min rijden
Yelloh! Village Le Sérignan Plage
Sérignan-Plage, Hérault
5 grote banen
Lagune met 4 baden; baby-/kinderzones; balneo apart
verwarmd of op temperatuur, overdekt gedeelteLaagseizoen: opening t/m 3 juli en 29 augustus t/m sluiting 2026; hoogseizoen 4 juli t/m 28 augustus.9,2/10
★ 4,3 van 5 (Tripadvisor)
circa 1.231 km, 11 uur 55 min rijden
Domaine de La Rive
Biscarrosse, Landes
4 grote banen
Overdekt golfslagbad, 30 m-baan, kinderzones, 2 peuterbaden
verwarmd of op temperatuur, overdekt gedeelteAlle verwarmde zwembaden dagelijks 10.00–18.45 uur; in de zomer dagelijks 10.00–19.45 uur.8,7/10
★ 4,0 van 5 (Tripadvisor)
circa 1.250 km, 13 uur rijden
Esterel Caravaning
Agay / Saint-Raphaël, Var
4 grote banen
5 baden; overdekt peuterbad
verwarmd of op temperatuur, overdekt gedeelteGeen vaste dagelijkse zwembad- of glijbaanuren voor het hele seizoen 2026 openbaar gepubliceerd; controleer campingapp/receptie.8,7/10
★ 3,9 van 5 (Tripadvisor)
circa 1.313 km, 12 uur 49 min rijden
Saint Avit Loisirs
Saint-Avit-de-Vialard, Dordogne
4 grote banen
Buitenbaden met glijbanen en Crazy River, kinderwaterspeelzone en pierenbad, tropisch binn...
verwarmd of op temperatuur, overdekt gedeelteCamping open 3 april t/m 20 september 2026.7/10
★ 3,9 van 5 (Homair)
circa 1.021 km, 11 uur 20 min rijden
Camping La Croix du Vieux Pont
Berny-Rivière, Aisne
2 grote banen
Overdekt verwarmd waterpark, buitenbad, overdekt bad met schuifdak, kinderbad en lagune
verwarmd of op temperatuur, overdekt gedeelteCamping open van 27 maart tot en met 1 november 2026; overdekt bad april tot oktober.6,7/10circa 410 km, 5 uur rijden
Camping La Plage Fleurie
Vallon-Pont-d'Arc, Ardèche
1 grote banen
2 grote baden, 2 peuterbaden, verwarmd overdekt bad
verwarmd of op temperatuur, overdekt gedeelteHet waterpark is tijdens het seizoen geopend, maar de camping publiceert geen vaste dagelijkse uren voor heel 2026; raadpleeg het...8/10
★ 8,9 van 10 (Yelloh! Village (officiele campingreviews))
circa 1.094 km, 11 uur 15 min rijden
Holiday Green Resort & Spa
Fréjus, Var
1 grote banen
Groot Californisch bad, overdekt bad, peuterbad, jacuzzi's
verwarmd of op temperatuur, overdekt gedeelteWaterpark dagelijks 09.00–19.00 uur; in juli en augustus dagelijks 09.00–20.00 uur.8,5/10
★ 4,2 van 5 (Tripadvisor)
circa 1.303 km, 13 uur rijden
Camping Domaine de La Dragonnière
Vias, Hérault
aantal onbekend
4 aquatische zones, waaronder overdekt bad
verwarmd of op temperatuur, overdekt gedeelteGeen vaste dagelijkse zwembad- en glijbaanuren voor heel 2026 openbaar gepubliceerd.8,3/10
★ 8,6 van 10 (Sandaya (officiele campingreviews))
circa 1.229 km, 11 uur 54 min rijden
Camping Sandaya Les Alicourts
Pierrefitte-sur-Sauldre, Loir-et-Cher
aantal onbekend
Overdekte en verwarmde baden, buitenbad, waterspeelzones
verwarmd of op temperatuur, overdekt gedeelteDagelijkse zwembad- en glijbaanuren voor 2026 zijn niet als vaste openbare tabel gepubliceerd; raadpleeg app/receptie en de borden...8,3/10
★ 8,5 van 10 (Sandaya (officiele campingreviews))
circa 654 km, 6 uur 46 min rijden
Yelloh! Village Sylvamar
Labenne-Océan, Landes
aantal onbekend
Buitenbaden, lagune, overdekte kinderzone
verwarmd of op temperatuur, overdekt gedeelteGeen vaste dagelijkse zwembaduren voor 2026 op de openbare officiële pagina.8,7/10
★ 8,7 van 10 (Officiele campingreviews)
circa 1.225 km, 11 uur 56 min rijden

Wanneer gaan we

Wanneer is de camping open en wanneer is het water warm?

In het voor- en naseizoen boek je het voordeligst, maar dan is het ook spannender of al het water open en warm is. In deze tabel zie je per camping wanneer hij open is, welk water verwarmd wordt en hoe zeker dat is. Weten we iets niet, dan zeggen we dat gewoon eerlijk.

Openingsperiode en verwarming per camping
CampingOpeningsperiodeWelk water is warmPeriodeZekerheid
Camping Acapulco01/05 tot en met 06/09 20263 buitenbaden + golfslagbad tot ca. 28 °CGeen harde officiële einddatum van verwarmingMiddel-hoog
Camping Club Les Brunelles04/04 tot en met 20/09 2026Buiten + glijbanen, overdekte peuterzone, binnenzone en Zen verwarmd04/04–20/09: hele seizoenZeer hoog
Camping Domaine de La Dragonnière03/04 tot en met 01/11 20263 verwarmde zones; La Tropicale ca. 28 °CCamping 03/04–01/11; Olympe 14/05–13/09Hoog
Camping La Côte d'Argent22/05 tot en met 14/09 2026Ca. 9.000 m² als verwarmd waterpark beschreven22/05–14/09 officiële campingperiodeZeer hoog
Camping La Croix du Vieux Pont27/03 tot en met 01/11 2026Overdekt waterpark en overdekt bad verwarmd; buitenbad alleen juli/augustusapril–oktober (overdekt); juli–augustus (buiten)Hoog
Camping La Plage Fleurie24/04 tot en met 13/09 2026Overdekt bad 240 m² verwarmd24/04–13/09 open; geen all-pools garantieHoog
Camping La Sirèneopeningsperiode nog niet bekend3 overdekte baden, semi-olympisch, familielagune; Hippocampe ca. 28 °C17/04–20/09 verkocht; per-badstookdata ontbrekenHoog
Camping Le Pommier03/04 tot en met 07/09 2026Sportive + Piratenbad vanaf opening03/04–07/09Zeer hoog
Camping Le Vieux Port01/04 tot en met 27/09 20265 getempereerde baden; overdekt + kinderbad verwarmd01/04–27/09: camping open; geen exacte stookkalender per badHoog
Camping Les Mimosas09/05 tot en met 31/08 2026Verwarmde buitenbaden + verwarmde peuterzone09/05–31/08 waterpark; geen aparte stookkalenderHoog
Camping Les Sablons26/03 tot en met 26/09 2027Buitenbaden verwarmd; overdekt bad min. 26 °Capril–eind septemberMiddel
Camping Sandaya Les Alicourts03/04 tot en met 27/09 2026Overdekt en buitenbaden verwarmd03/04–27/09 open; geen aparte stookkalenderHoog
Domaine de La Riveopeningsperiode nog niet bekendOverdekte 29 °C-zone: golfslag, rivieren, 30 m-baanVanaf paasvakantie; einddatum per bad niet apart gepubliceerdHoog
Esterel Caravaning28/03 tot en met 26/09 20262 buitenbaden vanaf opening; kinderbad overdekt en hele seizoen verwarmd28/03–26/09; buitenbaden vooral laagseizoenZeer hoog
Holiday Green Resort & Spa04/04 tot en met 20/09 2026Californisch bad, peuterbad, binnenzone 30 °C, whirlpools04/04–20/09Zeer hoog
Saint Avit Loisirsopeningsperiode nog niet bekendTropisch binnenbad met jacuzzivanaf half aprilHoog
Yelloh! Village Le Pin Parasol03/05 tot en met 05/09 2027Beide waterparken verwarmd, inclusief opvangbaden en peuterbadenCampingseizoen 03/05–05/09/2027; exacte stookkalender niet gepubliceerdHoog
Yelloh! Village Le Ranc Davaine03/04 tot en met 20/09 2026Overdekte Fun Pool verwarmd; buiten weersafhankelijk03/04–20/09; vanaf opening getempereerdHoog
Yelloh! Village Le Sérignan Plage23/04 tot en met 05/10 2026Lagoon verwarmd; binnenbad 30 °C hele seizoen; buitenbad verwarmd laagseizoen23/04–05/10Zeer hoog
Yelloh! Village Sylvamar30/03 tot en met 27/09 2026Verwarmd buitenbad, kinderbad, overdekte peuterzone30/03–27/09 open; exacte stookkalender niet gepubliceerdHoog

Per leeftijd

Welke camping past bij de leeftijd van je kinderen?

Per leeftijd geven wij elke camping een cijfer van 0 tot 10. Voor peuters tellen ondiep, warm water en toezicht het zwaarst, voor tieners de spannende banen en het avondprogramma, en voor jou als ouder de rust en het eten. Het is ons eigen oordeel, dus kijk er gerust ook de harde cijfers bij.

Gezinsfit per leeftijdsgroep, schaal 0 tot 10
Camping0-34-78-1112-1516+OudersGemiddeld
Camping La Sirène9101010999,5
Camping Club Les Brunelles9101010999,5
Yelloh! Village Le Sérignan Plage1010988109,2
Camping Le Vieux Port891010989
Camping Les Mimosas891010989
Domaine de La Rive9998898,7
Yelloh! Village Sylvamar9999888,7
Yelloh! Village Le Ranc Davaine8999898,7
Esterel Caravaning9999888,7
Camping Le Pommier781010978,5
Holiday Green Resort & Spa9988898,5
Camping Acapulco8999888,5
Camping La Côte d'Argent9998888,5
Camping Domaine de La Dragonnière9988888,3
Camping Sandaya Les Alicourts9988888,3
Camping La Plage Fleurie9887798
Yelloh! Village Le Pin Parasol8887687,5
Camping Les Sablons7887687,3
Saint Avit Loisirs6788677
Camping La Croix du Vieux Pont7876576,7

Prijsbeeld

Wat kost een week op een waterparkcamping per regio?

De vanafprijs hangt sterk af van de regio en van hoe ver het seizoen gevorderd is. Dit zijn de prijzen van vandaag. Zie het als startpunt, want de echte prijs voor jouw week zie je altijd bij de aanbieder zelf.

Laagste vanafprijs per regio, zoals onze aanbieders die vandaag noemen
RegioVoordeligste camping nuVanafprijs
Pays de la LoireCamping Acapulco€441
OccitanieCamping La Sirène€913
Auvergne-Rhône-AlpesYelloh! Village Le Ranc Davaine€1.071
Provence-Alpes-Côte d'AzurEsterel Caravaning€1.139
Nouvelle-AquitaineCamping Le Vieux Port€1.641
Centre-Val de LoireCamping Sandaya Les Alicourts€4.397

Zo werkt het

Zo vergelijk je het aanbod van camping-aanbieders voor een waterpark in Frankrijk

Aanbieder versus rechtstreeks boeken

Nederlandse camping-aanbieders verhuren op deze campings hun eigen stacaravans, chalets en ingerichte tenten, compleet met Nederlandstalige service en vaak een annuleringsregeling. Rechtstreeks bij de camping boek je dezelfde ligging en hetzelfde waterpark, soms met meer keuze in kampeerplaatsen. Tip: vergelijk daarom niet alleen de prijs, maar ook wat erbij zit: bedlinnen, eindschoonmaak, airco en de grootte van je plek.

Waarom een vanafprijs per week

Op campings rekent bijna elke aanbieder per accommodatie per week, met een vaste wisseldag in het hoogseizoen. De vanafprijs die je hier ziet, is de laagste prijs die de aanbieder doorgeeft. In de schoolvakanties betaal je flink meer. Tip: wil je het waterpark lekker rustig? Kies dan de laatste week van juni of de eerste week van september, want dan draait het park meestal nog helemaal.

Let op het seizoen van het waterpark

Een lage prijs in april of oktober kan betekenen dat een deel van het waterpark nog dicht is. Kijk daarom voor je boekt even naar de zwembadtijden op de campingpagina. Daar zie je per camping welke baden verwarmd zijn en wanneer de glijbanen open zijn. Op dit moment kun je 14 van onze 20 campings via een aanbieder boeken.

Timing

Wanneer boek je een Franse waterparkcamping het slimst?

Vroegboeken tegenover laat boeken

Op campings werkt vroegboeken anders dan bij hotels. De populairste accommodaties, zoals stacaravans met airco vlak bij het waterpark, zijn in de Franse zomervakantie vaak al in het voorjaar weg. Ben je flexibel met de accommodatie of reis je buiten de piek, dan vind je juist laat nog scherpe weken. Wil je zeker zijn van een fijne plek op het terrein? Boek dan vroeg. Let je vooral op de prijs, wacht dan tot het aanbod in mei duidelijk wordt.

De wisseldag bepaalt de prijs

Bijna alle campings werken in het hoogseizoen met vaste wisseldagen, meestal zaterdag en soms zondag. Een week die op een andere dag begint is vaak niet te boeken, en de prijs per week verspringt rond de Franse schoolvakanties fors. Een week eerder of later vertrekken scheelt daardoor meer dan een andere accommodatie kiezen.

Let op het zwembadrooster, niet alleen op de prijs

In april, mei en de tweede helft van september is de prijs het laagst, maar dan is een deel van het waterpark soms nog of alweer dicht. Tip: kijk daarom voor je boekt even naar de zwembadtijden en de verwarming op de campingpagina. Daar staat per camping welke baden verwarmd zijn en in welke periode de grote banen open zijn.

Nog aan het kiezen

Eerst weten welke camping bij jullie past?

Een scherpe prijs op de verkeerde camping is natuurlijk geen koopje. Kies daarom eerst wat bij jouw gezin past. Op elke pagina vind je alleen campings die dat echt hebben, en meteen het actuele aanbod erbij.

waterparkcamping voor peuters

We reizen met een peuter of kleuter. Dan is de peuterzone belangrijker dan de toren: lekker ondiep, verwarmd, met waterspel en jij dichtbij op je ligbed. Deze campings krijgen van ons een 9 of 10 voor kids van 0 tot 3 jaar.

camping Zuid-Frankrijk met waterpark

We willen naar Zuid-Frankrijk. De Ardeche, Occitanie en de Var bij elkaar: negen campings met een aquapark, een rivier of de zee in de buurt en heerlijk water, ook in juni en september.

camping met glijbanen voor tieners

We hebben tieners die sensatie willen. Space Bowl, kamikaze, surfmachine of racebaan, en daarna nog een tienerclub en avondprogramma. Deze campings krijgen van ons een 10 voor tieners van 12 tot 15 jaar!

campings met de meeste glijbanen

We willen zoveel mogelijk grote glijbanen. Glijden tot je erbij neervalt? Camping Club Les Brunelles, Camping Le Vieux Port, Camping Le Pommier en Camping Les Mimosas hebben de meeste grote banen.

camping met overdekt waterpark

Het moet ook leuk zijn als het regent. Dan heb je meer aan een overdekte, verwarmde zone dan aan een hoge toren. Domaine de La Rive heeft veruit het grootste binnenbad, en ook Sylvamar, La Sirene en Les Alicourts hebben een overdekt bad.

waterparkcamping dichtbij Nederland

We willen niet twee dagen onderweg zijn. Drie campings uit deze lijst rijd je vanuit Utrecht in een dag: Les Alicourts in de Sologne en Les Brunelles en Acapulco in de Vendee. En het fijne is: alle drie hebben een volwaardig waterpark.

camping direct aan het water

De kinderen willen direct het water in. Sommige campings liggen met een eigen pad aan het strand, de rivier of een meer. Dan heb je naast het waterpark elke dag een tweede zwemplek zonder eerst de auto te pakken.

camping met golfslagbad in Frankrijk

We zoeken een golfslagbad of surfattractie. Met een golfslagbad heeft iedereen plezier: de peuters spetteren aan de rand en de tieners duiken de golven in. Vier campings uit deze lijst hebben er een.

Wes, eigenaar en eindredacteur van Camping Frankrijk met Waterpark

Expert tip

Onze belangrijkste tip

Wes · Eigenaar en eindredacteur

Kijk eerst of er een overdekt gedeelte is en pas daarna naar het aantal banen. Twee regendagen zijn met een verwarmd binnenbad zo vergeten, terwijl twintig buitenbanen dan weinig opleveren. Let ook op de zwembaduren: een camping die in het laagseizoen om 18.30 uur sluit geeft je per dag ruim anderhalf uur minder waterpark dan een camping die tot 20.00 uur doordraait.

Alle informatie halen we bij de camping zelf en checken we bij andere bronnen. Toch kan er altijd iets veranderen: zie je iets wat niet meer klopt? Laat het ons weten via de over-ons-pagina, dan passen we het snel aan. Prijzen en foto's van de aanbieders laatst vernieuwd: 22 oktober 2026. Zo werken wij.

Veelgestelde vragen over het aanbod

Waarom staat er bij sommige aanbiedingen geen prijs?

Niet elke aanbieder geeft ons een prijs per vertrekdatum door, soms alleen een link naar de camping. Noemt een aanbieder een vanafprijs, dan zie je die hier. Zo niet, dan verzinnen we er ook geen, en zie je de actuele prijs gewoon op de pagina van de aanbieder.

Hoe vaak wordt het aanbod vernieuwd?

Elke nacht halen wij de feeds van alle gekoppelde camping-aanbieders opnieuw op. De datum bovenaan de vertrouwensstrook is de datum van die laatste import. Een vertrekdatum die inmiddels voorbij is, wordt nooit meer getoond.

Is de prijs bij de aanbieder dezelfde als op deze site?

Wat je hier ziet, is de vanafprijs die de aanbieder ons doorgeeft, meestal per accommodatie per week. Wat je uiteindelijk betaalt, hangt af van je vertrekdatum, je accommodatie en eventuele toeslagen. Dat zie je altijd bij de aanbieder voordat je boekt.

Welke camping-aanbieders vergelijken jullie?

We werken met de grote Nederlandse aanbieders die deze Franse waterparkcampings verkopen. Per camping zie je alleen de aanbieders die hem nu echt in hun aanbod hebben.

Kan ik ook rechtstreeks bij de camping boeken?

Ja, hoor! Op elke campingpagina vind je naast de aanbieders ook een link naar de website van de camping zelf. Een aanbieder is vaak handig voor Nederlandstalige service, een ingerichte stacaravan of chalet en een annuleringsregeling. Ga je kamperen op een kampeerplaats, dan is rechtstreeks boeken soms voordeliger.